380-32-242-9955
Страна: Ukraine
32 тел. код:
Lviv Oblast ()
Ниже вы сможете найти комментарии о 380-32-242-9955, которые могут помочь вам узнать кто звонил. Поделитесь своей информацией о звонке с другими пользователями.
- hup17 отвечает Вадимвадик, иди делать уроки
- Мария| ответов 20443932608
ТОВ "КУА ПримаколектКапитал" тот же Кредит Капитал.
Кто-то уже добился правды по этой компании и предпринял действия???- Звонил: ПримоколектКапитал - Кредит Капитал
- Тип звонка: Сборщик долгов
- ZamikГраждане!!!
Я много прочитал призывов объединиться для борьбы этими пи**рами. Я с Вами. Только надо предусмотреть случай, когда один из них станет во главе объединения....
П.С. мне тож письма шлют, уже и звонили ... пока игнорирую- Звонил: робот (мужским голосом)
- Zamik отвечает Георгийможно просто поставить запрет входящих из списка, и тогда они услішат короткие гудки
- Loki отвечает artushkova@gmail.com| 1 ответСпасибо за советы и разъяснения всем конструктивно настроенным участникам обсуждения.
Отдельная благодарность Артюшковой за образец заявления. - MonstrИм отвечать надо на письма примерно так:
Подоляка М. А. та Попіль Я. М.,
отримавши Вашого спільного листа без номера від 06 червня 2011 року з вимогою сплати 226,09 грн. та раніше отриманих листів з вимогою сплати 251,21 грн. на тій підставі, що Вам нібито поступилося право вимоги від СП ТОВ «Інтернешел Телеком’юнікейшен Компані», повідомляю наступне.
Згідно інформації наданих бухгалтерією нашого підприємства, як на цей час, так і на час нібито укладення договору поступки права вимоги, у ТОВ «Траляля» відсутня заборгованість як перед СП ТОВ «Інтернешел Телеком’юнікейшен Компані», так перед будь яким іншим підприємством кому останнє могло поступитись правом вимоги.
З цього ж приводу, хочу вказати Вам на те, що згідно з статтею 517 Цивільного кодексу України, первісний кредитор у зобов'язанні повинен передати новому кредиторові документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення.
Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні.
Вами не надано жодного належного доказу існування договору поступки права вимоги та доказів існування такого права у СП ТОВ «Інтернешел Телеком’юнікейшен Компані», за які їдеться мова та без яких Ваші дії, спрямовані на отримання боргу, та те в якій манері вони виконуються, в меншій мірі є не коректними.
Також, хочу Вас повідомити про таке.
В Вашому спільному листі без номера від 06 червня 2011 року зазначено, що Вами вже зроблено запити до Бюро технічної інвентаризації для виявлення та проведення нашої нерухомості, Міжнародного Реєстраційно-екземенаційного Управління для виявлення нашого транспортного засобу, в провідні банки України для виявлення наших коштів та інших цінностей, що знаходяться на рахунках та на зберіганні.
Згідно з частиною 1 статті 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність», інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею.
Ці данні, які Вас цікавлять, містять комерційну та банківську таємницю.
Згідно з статтею 231 Кримінального кодексу України, умисні дії, спрямовані на отримання відомостей, що становлять комерційну або банківську таємницю, з метою розголошення чи іншого використання цих відомостей, а також незаконне використання таких відомостей, якщо це спричинило істотну шкоду суб'єкту господарської діяльності, - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
З огляду на масштабність Вашої діяльності в Україні, яку можна оцінити за інформацією в мережі Інтернет та відгуків про порядність з якою Ваша діяльність ведеться, її можна розцінювати як шахрайство, що вчиняється в особливо великих розмірах та організованою групою.
Згідно з частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, шахрайство це - заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою.
Згідно з частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України, шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Зважаючи на викладене, керуючись статтею 19 Цивільного кодексу України, вказую на те, що в разі продовження з Вашого боку подібних дій, у нашого підприємства не залишиться вибору як тільки щодо звернення до правоохоронних органів України з цього приводу. - Вася отвечает Василий+380322429955 это звонит развод ...) просто говорят про какую то статью) нарушение ) такого нет - не слушайте бросайте трубку на просьбы нажать цифру 1 или другую для связи с оператором бросайте трубку - если не бросите трубку деньги с мобильного будут уходить возможно с Вашего счета.
- natalyпривет всем !А за мной даже слежка была ,я так подозреваю что это колекторы.у меня с мрия был заключен договор ,потом они продались девкому,договор не перезаключали ,качество тв было ужасным а потом вообще на 5 дней пропало ,мы с соседями звонили никто трубку не брал,я думала меня отключили ,,переподключилась к скату ,потом когда к ним дозвонилась мне прислали расчетные по которым ни один банк не знал как принимать плату т.е должен был быть какойто код,я им звонила выяснить ничего не удалось ,потом я уехала.и тут началось.мой долг составлял 119 гр т.к 3 месяца была за границей а теперь дошло до 667гр и самое главное никто не отключает за не уплату ,я им присылала в электронном виде договор с др ктв скат ,так как они посоветовали ,и некакой реакции.когда мы с соседями заметили во дворе страных молодняков ,мы пытались выяснить за кем они наблюдают ,выяснили что как только я с ребенком выходила из дому или ехала на машине они на машине преследовали нас.когда я подошла к одному из них и пригрозила милицией ,они исчезли.а сейчас звонки то с киева то со львова.то вердикт то кредит кепитал.
- Звонил: кредит кепитал
- Тип звонка: Сборщик долгов
- Алла| 1 ответу меня ситуация такова, 6 лет назад был сидиемейный телефон. Принес курьер на работу ,я купила. Попользовалась года два, а потом стало тяжело его оплачивать и я отказалась. Номер мне отключили, а теперь спустя 4 года звоня и требуют 3 тысячи гривен долга. что делать , кто то посоветует дельный выход
- Звонил: Алла
- Максик отвечает АллаУ меня тож должок перед ВОЛей, но это было на съемной квартире. Тиранят бывшую хозяйку письмами уже 3 года, хотя все документы о расторжении договора у меня на руках и фактически они знают только мой мобильный (его я не менял). Звонят время от времени и веселят меня. Я люблю поболтать с ними на вольные темы.
Теперь ближе к делу:
Ребята, у кого есть возможность оформить "коммерческий" номер. Это номер, входящие звонки на который, можно сделать платными. На физ. лицо номер оформляется проблематично. Желательно на предприятие, хотя бы ЧП (частное предприятие). Я (думаю не только я) с удовольствием буду говорить с подобными "выманивателями" и ссылаться, на новый номер. Пусть звонят на "коммерческий"! Рублем их надо бить, а не моралью! - LarissaДоброго времени суток!
В ответ на моё Заявление в РО ДГУ ГУМВД сегодня получила "Постановление об отказе в возбуждении уголовного дела" по ст.182 (нарушение неприкосновенности частной жизни), ст.190 (мошенничество) УК Украины в отношении сотрудников компании "ООО ИВК Донбасс", действующей под брендом компании "Воля" и ООО "Финансовая компания "Кредит-капитал", по причине того, что "конфликтная ситуация относится к разряду гражданско-правовых отношений и подлежит разрешению в суде".
Также, мною были отправлены заказными письмами Заявление в Департамент Государственной службы по борьбе с экономической преступностью (адрес: ул. Богомольца, 10, г. Киев, 01024), Претензия "ООО ИВК Донбасс" и Заявление ООО "Финансовая компания "Кредит-капитал".
Люди, есть ли у кого-либо реальные результаты с подобными "обращениями" и проводились ли кем-либо из вас консультации в правовом поле?
Если я верно понимаю, ввиду несовершенства законодательства, против вышеназванных "контор" не с чем идти в суд - какова может быть формулировка Иска?!!
ЗЫ. "Пакет документов", состоящий из Уведомлений о сумме долга, Оценке имущественного состояния, Досудебного предупреждения от ООО "Финансовая компания "Кредит-капитал" мне, как и многим на этом форуме, отправлен простыми письмами.- Тип звонка: Сборщик долгов
- ЕленаУ меня ситуация следующая:на бывшей съёмной квартире(съехала два года назад) был подключен интернет Воли.Два месяца назад начали приходить смс-ки от ПримоколектКапитал,что я должна за ТВ 140грн.и за инет 560грн.Я помню,что ходила в Волю,чтобы разорвать договор и помню,что у меня даже какой-то остаток был,но письменного подтверждения не получила.Мне сказали,что всё ок и кабель должны были отключить на следующий день.Теперь не понимаю откуда долг.Возможно,они приостановили услугу,а потом автоматически включили.Но я же не юрист,чтобы разбираться в этих тонкостях.Помогите хоть советом,что делать.Грозятся инспекторами для оценки имущества...Что делать?Никогда не было никаких долгов.Работаю в госорганизации,часто выезды за рубеж.Как они могут мне навредить?Платить принципиально не буду за услуги,которых не получала.
- Звонил: 0445999603
- Тип звонка: СМС
- Larissa| 1 ответПрактическая информация касательно выезда за пределы Украины.
http://forum.liga.net/Messages.asp?did=66174&page=1
Справа № 6-138/11
У Х В А Л А
25 березня 2011 року Суддя Шевченківського районного суду м. Києва Малинников О.Ф. розглянувши питання про прийняття подання державного виконавця ВДВС у Шевченківському РУЮ у м. Києві про тимчасове обмеження ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України,
в с т а н о в и в :
У березні 2011 року до суду надійшло подання державного виконавця ВДВС у Шевченківському РУЮ у м. Києві про тимчасове обмеження ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України.
Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 11 грудня 2009 року стягнуто з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився м. Київ, проживає: АДРЕСА_1, на користь неповнолітньої дитини ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, у розмірі 1/4 частини доходів ОСОБА_1, щомісяця але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 03 листопада 2009 року до досягнення повноліття дитини.
12 грудня 2010 року представником стягувача отримано виконавчий лист по справі № 14111/09, на підставі якого 19.02.2010 року старшим державним виконавцем Медвідчук В.М. винесено постанову про відкриття виконавчого провадження.
У поданні держаний виконавець просить вирішити питання про обмеження боржника у праві виїзду за межі України без із вилучення паспортного документу, шляхом застосування положень ст.217 ЦК України та ст.6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України».
Згідно із положеннями ч.6 ст.313 ЦК України законом можуть бути встановлені особливі правила доступу на окремі території, якщо цього потребують інтереси державної безпеки, охорони громадського порядку, життя та здоров'я людей.
Положеннями ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»передбачені підстави для тимчасових обмежень у праві виїзду громадян України за кордон шляхом тимчасової відмови громадянинові України у видачі паспорта у випадках, зазначених у цій статті, зокрема, якщо щодо нього подано цивільний позов до суду - до закінчення провадження у справі.
Однак, за змістом ст.ст. 4,5 цього Закону заяви громадян України про оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон
розглядаються та вирішуються органами, зазначеними у ст.4 Закону, зокрема, органом внутрішніх справ за місцем проживання. Відповідно тими ж органами вирішується питання про відмову у видачі паспорта, тобто тимчасового обмеження у праві виїзду громадян України.
З огляду на положення Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»щодо порядку вирішення цього питання, суд вважає, що питання про обмеження боржника у праві виїзду за межі України із вилученням паспортного документу вирішується органами, зазначеними у положеннях Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», яким регулюється порядок здійснення права громадян України на виїзд з України і в'їзд в Україну, порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначає випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України і встановлює порядок розв'язання спорів у цій сфері. (преамбула Закону).
Тому у прийнятті подання державного виконавця слід відмовити за непідвідомчістю вирішення цього питання судом.
Враховуючи викладене на підставі Закону України "Про виконавче провадження", Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» та керуючись п.1 ч.2 ст.122, ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Відмовити у прийнятті подання державного виконавця ВДВС у Шевченківському РУЮ у м. Києві про тимчасове обмеження ОСОБА_1 у праві виїзду за межі України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня отримання її копії. Апеляційна скарга подаються до Апеляційного суду міста Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.
Суддя: О.Ф.Малинников.- Тип звонка: Сборщик долгов
- Елена отвечает LarissaСпасибо,Лариса)
- ИгорьНикакого договора купил-продажи кредиту не присылают, а звонят и по смс шлют реквизиты для оплаты! Как быть??
- expert отвечает Инкогнито из Питерапрошу мне на почту скинуть данные про примо коллектдостали очень то смс то звонки и на моб ии на домашний
tata2010@ukr.net - expert отвечает artushkova@gmail.comДобрый день. скажите как с Вами можно связаться? у меня есть вопрос и предложение
- Наталья отвечает LokiПривет! Большая просьба,сбросьте кто-нибудь,пожалуйста, образец заявления Артюшковой! Заранее спасибо.Сбросьте на diamond62.62@mail.ru
- образец заявления, коммен на 6,7,8 стрДо МВС України
Департамент Державної служби
боротьби з економічною злочинністю
юридична адреса:
01024, м. Київ,
вул. Богомольця, 10
ЗАЯВНИК Артюшкова Світлана Леонідівна,
Місце реєстрації:
м. Харків, 610157
к.н. 764-24-51
095-82-579-67
ЗАЯВА
ПРО ЗЛОЧИН
З початку грудня 2010 року на мої номери, а саме номер телефону мобільного зв’язку 095-82-579-67 та на номер СД (057) 764-24-51 почали дзвонити з номеру (032) 242-99-55 невідомі особи та вимагають від мене сплатити яко би виниклий борг у розмірі приблизно 200 грн. На мої запитання у невідомих осіб, які дзвонять з номеру (032) 242-99-55 що за борг? Звідки борг з’явився? Хто мені телефонує? Просила назвати юридичну адресу організації працівники якої вимагають у мене гроші, я чіткої відповіді на жодне запитання не отримала! На запитання чи є у них будь які судові рішення – мені чітко відповіли що немає! На моє запитання у невідомих осіб, які вимагають у мене в телефонному режимі гроші - чи обіймають вони посади інспекторів Державної Виконавчої Служби будь-якого міста України? Невідомі особи мені відповіли, що: - НІ!
Я, також неодноразово в усній формі вимагала у невідомих осіб, які вимагають у мене гроші надіслати на мою адресу належним чином оформлений лист в якому повинно було міститись офіційна юридична адреса організації, яка вимагає у мене гроші, реквізити такої організації, на якої документ посилається така організація чи має право вимагати гроші, а також повноваження іх працівників і обов’язково такий лист повинен бути підписаний власноруч керівником організації або уповноваженою особою та мати зареєстрований виходячий номер та бути завершений мокрою печаткою організації тощо. Такого листа з грудня 2010 року на даний час (01 березня 2011 р) мені не надіслали, юридичний адрес організації мені невідомі особи які вимагають у мене гроші не в усній формі не в письмові формі не надають!
Окремо хочу підкреслити, що на мій номер мобільного зв’язку, а саме 095-82-579-67 постійно надходять СМ повідомленнями з телефонного номеру (032) 242-99-55 з вимогою негайного погашення боргу, мене також називають в таких повідомлення боржником! Що в свою чергу принижує мою гідність, честь та ділову репутацію, оскільки я достатньо відома людина в м. Харкові, яка займається як громадською так і науковою діяльністю! Більш того такі повідомлення читають усі члени моєї сімї, мої колеги по роботі і я ім всім повинна надавати пояснення, що я порядна людина, такий стан речей як втручання в моє особисте життя погіршує стан мого здоровя, мою ділову репутацію, більш того це є моральною травмою для мене та членів моєї сімї бо я порядна людина, та оточуючі мене люди також мене вважають надійною та поважною особою. Вот така трагедія виникла у мене через злочинні дії, а саме черев вручання в моє особисте є життя з вимогою грошей та приклеювання штампу боржника працівниками організації ПРОІМОКОЛЕКТ .
10 лютого 2011 року мною було підготовлено та направлено замовний лист ПОПРЕРЕДЖЕННЯ ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ до організації ПРОІМОКОЛЕК, а саме за вдома адресами, які я була вимушена знайти через мережу Інтернет, а саме за адресою : ПРОІМОКОЛЕКТ Цент грошових вимог Центральний офіс у місті Києві Юридична адреса: 03040, м. Київ,вул. Васильківська, 14, оф. 704 к.н.т (044) 496-09-23 (044) 496-09-22 та ПРОІМОКОЛЕКТ Цент грошових вимог Центральний офіс у місті Львові Юридична адреса:70015, м. Львів,вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, корпус 28, поверх 3к.н.т (032) 242-99-55(032) 242-99-30(032) 242-99-31 (Копію направленого попередження до заяви про злочин додаю.
Але яке ж було моє здивування, коли 14 лютого я отримала простий лист, в якому була кольорова підробка документу щодо моєї заборгованості від ПРОІМОКОЛЕКТ з вимогою сплатити неіснуючий борг !!! (копію підробного документу додаю). Окремо хочу підкреслити, що на даній підробці є кольорова копія печатки, на якій зазначений ідентифікаційний номер юридичної особи, але такий номер не є дійсним оскільки, він не є зареєстрованим. Також в наданому підробному листі є й підпис, але не відомо, якої особи, тобто будь які претензії конкретної особи пред’явити неможливо. Більш того такі листи розсилаються простими а не замовними листами, бо злочинці знають про кримінальну відповідальність за вимагання грошей ! я вже не коментую сам зміст даного листа (позорище).
Також мене почали засипати СМС повідомленнями від ПРОІМОКОЛЕКТ з залякуванням та вимогою віддати неіснуючий!
З мережі Інтернет мені стала відома наступна інформація про ФІНАНСОВУ КОМПАНІЮ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ, Юридический адрес: м. Київ, вул. Васильківська, 14, к. 704, 03040, Руководитель: Онішко Віталій Викторович, кол-во работников: 5, Код по ЕГРПОУ (ОКПО): 35234236, Дата регистрации: 2008-09-30, як відно із даної інформації жодного чину до збирання боргів ПРОІМОКОЛЕКТ не має, більш того йдеться про перекручування, спотворювання одних фактів на інші, а саме письма шлють ФІНАНСОВУ КОМПАНІЮ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ, а печатка на підробних листах стоїть від ПРОІМОКОЛЕКТ центр грошових виплат!
Вищепереліченні дії керівника організації ПРОІМОКОЛЕКТ я важчаю злочинними за наступних підстав:
- по-перше, ст. 3 Конституції України наголошує на тому, що: „Людина, її життя, і здоровя, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”, стаття 21 Конституції України зазначає, що: „...Права та свободи людини є невіджуваними та непорушними”, в свою чергу стаття 28 Конституції України зазначає, що: Кожна людина має право на повагу до його гідності”. И нарешті, стаття 32 Конституції України закріпила, що: „ Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте життя”;
- по-друге, жодного рішення суду де б я була визнана боржником і тим паче я була зобов’язана сплатити грошову суму НЕ МАЄ! Відповідно до ст. 14 ЦПК України „ Обов’язковість судових рішень”, наголошує на тому, що: „Судові рішення, що наборами законної сили, обов’язкові для всіх органів державної влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організації, посадових чи службових осіб та громадян і підлягають виконанню на всій території України ...”
- по-третє, відповідно до Закону України „Про виконавче провадження а саме ст. 2 „Органи і посадові особи, які здійснюють примусове виконання рішень” зазначено: „Примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Відповідно до Закону України "Про державну виконавчу службу" примусове виконання рішень здійснюють державні виконавці Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, відділів державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції, районних, міських (міст обласного значення), районних в містах відділів державної виконавчої служби відповідних управлінь юстиції (далі - державні виконавці). За наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення, або у разі виконання зведеного виконавчого провадження при органах державної виконавчої служби можуть утворюватися виконавчі групи в порядку, встановленому Міністерством юстиції України, до складу яких включаються державні виконавці одного або кількох органів державної виконавчої служби. За наказом Міністерства юстиції України або Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції на керівника групи можуть покладатися права та повноваження, встановлені цим Законом, у виконавчому провадженні для начальників районних, міських (міст обласного значення), районних в містах відділів державної виконавчої служби відповідних управлінь юстиції. Інші органи, установи, організації і посадові особи здійснюють виконавчі дії у випадках, передбачених законом, у тому числі відповідно до статті 6 цього Закону на вимогу чи за дорученням державного виконавця. Стаття 3. Виконавчі документи за рішеннями, що підлягають виконанню державною виконавчою службою, зазначено: „Примусове виконання рішень державною виконавчою службою здійснюється на підставі виконавчих документів, визначених цим Законом. Відповідно до цього Закону державною виконавчою службою підлягають виконанню такі виконавчі документи: 1) виконавчі листи, що видаються судами, та накази господарських судів, у тому числі на підставі рішень третейськогосуду; 2) ухвали, постанови судів у цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах у випадках, передбачених законом; 3) судові накази; 4) виконавчі написи нотаріусів; 5) посвідчення комісій по трудових спорах, що видаються на підставі відповідних рішень цих комісій; 6) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом; 7) рішення органів державної влади, прийняті з питань володіння і користування культовими будівлями та майном; 8) постанови державного виконавця про стягнення виконавчого збору, витрат на проведення виконавчих дій та накладення штрафу; 9) рішення інших органів державної влади у випадках, якщо за законом їх виконання покладено на державну виконавчу службу; 10) рішення Європейського суду з прав людини з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини"
- по-четверте, стаття 190 „Шахрайство” Кримінального Кодексу України закріплює, що : 1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. 2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. 3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. 4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
- по-п’ятє,- Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності Кримінального Кодексу України закріплює, що: 1. Заздалегідь не обіцяне сприяння учасникам злочинних
організацій та укриття їх злочинної діяльності шляхом надання приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей, цінних паперів, а також заздалегідь не обіцяне здійснення інших дій по створенню умов, які сприяють їх
злочинній діяльності, - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою або повторно, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
- по-шосте, Стаття 356. Самоправство Кримінального Кодексу України закріплює, що: Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника, - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,
або арештом на строк до трьох місяців.
- по-сьоме, Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів Кримінального Кодексу України закріплює, що: 1. Підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і
який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут - караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. 2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. 3. Використання завідомо підробленого документа - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або
обмеженням волі на строк до двох років.
- по-восьме, Стаття 366. Кримінального Кодексу України закріплює, що: Службове підроблення, 1. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
- по-сьоме, Стаття 367. Службова недбалість Кримінального Кодексу України закріплює, що 1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Отже на підставі вищепереліченного та у відповідності до норм Конституції, вимог Закону „Про міліцію”, Закону України „Про звернення громадян” за порушення ст.ст. 190,256,356,358,366,367 Кримінального Кодексу України закріплює, -
ВИМАГАЮ:
1. Прийняти мою заяву до розгляду;
2. Провести господарську діяльність ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІІ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ, Юридический адрес: м. Київ, вул. Васильківська, 14, к. 704, 03040, Руководитель: Онішко Віталій Викторович,
При перевірці господарської діяльності вищенаведеної організації поставити наступні завдання:
- чи є у організації будь-який дозвіл на збирання боргів з громадян;
- чи є у організації необхідні ліцензії для ведення фінансової діяльності на території України;
- чи виготовлялася належним чином печать „Прімоколект” Центр грошових вимог 36992270;
- чи виготовлялось належним чином факсілімє підпису керівника вищенаведеної організації або іншого співробітника;
- чи зареєстровано за вищенаведеною організацією рахунок №26506067000369;
- чи зареєстровано за вищенаведеною організацією код одержувача 35234236;
- чи є договір на обслуговування даної організації із установою банку 325321, якщо так то для яких цілей був відкритий рахунок;
- чи є у керівника організації необхідна освіта (тобто чи виповідає керівник організації) займаної посаді;
- чи офіційно оформлені співробітники вищенаведеної організації;
- на підставі яких документів діє вищенаведена організації щодо вимагання грошей з громадян; чи
- яким чином у даній організації з’явилися персональні данні про Артюшкову С.Л. ;
3.Порушити кримінальну справу за ознаками злочину ст.190 Кримінального Кодексу України відносно керівника діяльність ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІІ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ Онішко Віталія Викторовича;
4. Порушити кримінальну справу за ознаками злочину ст.256 Кримінального Кодексу України відносно керівника діяльність ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІІ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ Онішко Віталія Викторовича;
5.Порушити кримінальну справу за ознаками злочину ст.356 Кримінального Кодексу України відносно керівника діяльність ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІІ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ Онішко Віталія Викторовича;
6.Порушити кримінальну справу за ознаками злочину ст.366 Кримінального Кодексу України відносно керівника діяльність ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІІ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ Онішко Віталія Викторовича;
7.Порушити кримінальну справу за ознаками злочину ст.367 Кримінального Кодексу України відносно керівника діяльність ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІІ ”КРЕДИТ- КАПІТАЛ”, ТОВ Онішко Віталія Викторовича;
8. Про вжити заходи наполягаю надати письмову відповідь замовним листом з особистою підписом виконавця.
01 березня 2011 року
Голова правління Асоціації юристів з захисту прав людини С.Л. Артюшкова - Надя отвечает vikaСоветую не ходить в Волю, потому что ничего не добъетесь. Мне не предоставили Правил користування телекомунаційними послугами, на письменное заявление найти первоначальную Заяву о прекращении предоставления ими услуг и Правил пришел ответ, что Заява написана мной 14.08.10 (ето повторная), а от 08.06.10 Заяви не было, только оплата долга и должна заплатить еще за период с 08.06 по 14.08. Самих правил не прислали, а только ссылки на статьи Правил, утвержденных директором ХТС. Не понятно, почему Правила користування ... утверждал директор ХТС, если "Телесвіт" в Сумах. Отдел по защите прав потребителей прислал ответ директора Воли, что заявление написано 14.08, а на просьбу помочь найти "затерявшееся" заявление от 08.06 - тишина. Так что не тратьте нервы. После писем коллекторов начались звонки. На вопросы девушка не назвала мне своего имени и ФИО директора компании, адрес: г. Киев, улицу не запомнила (на букву Л), имеют право требовать долг по телефону согласно договору, На просьбу выслать Договор, который я с ними не заключала, ложат трубку и на другие юредически обоснованные просьбы, также отключаются. Потом, услышав бендерский голос, отвечала До побачення. С вчерашнего дня стал названивать парень, которого сегодня послала на 3 веселых. Совет: прерывайте звонок и не нервничайте.
Добавьте ваше сообщение о 380322429955