3802

Ниже вы сможете найти комментарии о 3802, которые могут помочь вам узнать кто звонил. Поделитесь своей информацией о звонке с другими пользователями.
  • 0
    Алла-Алиса отвечает Лина
    На этот смс-3802,тоже Эдвард(кодовое слово БОРКУМ) немец,капитан ВМФ НАТО .В Одессе на таких говорят-ПОЦ!Мне жаль этого "писателя" !ОН испытает ТО о чем писал,ВСЮ боль и страдания.Не стоило ему меня трогать!!!!!
  • 0
    Тата отвечает лілія
    Не отсылайте смс на 3802 Hugo Norbut из Швейцарии,предки из России,пишет на русском и летит на нефтяные платформы работать и пошел развод по ушам
  • 0
    Ната отвечает Оксана
    У меня тоже самое письмо,я сразу что то заподозрила и вовремя меня не подвела интуиция,спасибо девочки за отзывы,всем удачи в реальной жизни.
  • 0
    Alyson
    Сайт Elite Love настоящий лохотрон!!!! Не регистрируйтесь на этом сайте.  Мошенники хотят развести  вас на деньги!!!!!!! Будьте внимательны и бдительны. Берегите свой кошелек!!
  • 0
    Linda
    Скачайте фото загрузите в Гугл и посмотрите, например - BERND RIEGLER (это так называемый Hygo Norbut  из Швейцарии), на самом деле актер
  • 0
    Linda
    http://images.google.com/  загружаете скачанный файл, найдете кто это, обычно актеришки или модели
  • 0
    Darya отвечает Анна
    | ответов 2
    ))) как хорошо, что я попала на Ваши комментарии раньше, чем на деньги! Девушки, такая же картина.. офицер из  Германии с русскими корнями Michel Hoffmann. Все бы ничего, если бы не написал что он уходит в море и попросил отправить смс на 3802.. бедненький, так грустит и ждет.. Никто из вас не знаком с таким "женихом"?
  • 0
    Darya отвечает Darya
    | 1 ответ
    Cтранно, ни фото в гугле нет, ни актера никакого.. Хорошо зашифрован.
  • 0
    Darya отвечает Darya
    Спасибо Вам за ценные комментарии! Даже не пытаются тексты разные писать, уроды! Удачи и счастья всем в реальной жизни!
  • 0
    Лиля отвечает Лилия
    | 1 ответ
    Девушки,не регистрируйтесь на этом сайте .Женихи липовые,просто сбор денег через телефон .
  • 0
    Лиля отвечает Лиля
    Подскажите,как удалить анкету с этого сайта?
  • 0
    Кирен
    а мне Томас попался, как же красиво писал, и мордашка у него милая...а потом командировочка и пиши дорогая на 3802....по отзывам поняла что я лохушка((((
    • Тип звонка: СМС
  • 0
    александра отвечает gMELICH nATALYA
    Девочки..я на этом же сайте познакомилась с Марком! Читаю и я в шоке...Но слава богу,что во мне забила тревого,что это развод.Буду умнее.
  • 0
    Наталья
    Michel моряк из германии с русскими корнями. Просит писать на номер 3802 с кодовым словом Hoffmann Michel. Сразу поняла, что развод, решила пробить номер и попала сюда. Рада, что моя интуиция меня не подвела. Желаю всем удачи и не попадаться на их удочку.
  • 0
    3802
    Не женихи алегархи ородуют на номере,а женщина с блокнотом.
    • Звонил: 3802
  • 0
    Ника
    Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України      http://cybercrime.gov.ua/yak-ne-stati-zhertvoyu-shakhrajiv

    Як не стати жертвою шахраїв

    Для мінімізації ризику стати жертвою кібершахраїв при участі в електронній комерції слід дотримуватись наступних порад:

    1) У разі покупки товарів, що реалізуються через Інтернет, рекомендується здійснювати переказ коштів лише на банківські рахунки або розраховуватись зі службою доставки. Не рекомендується для переказу коштів користуватися послугами напівлегальних електронних платіжних систем, що не перевіряють своїх клієнтів і дають змогу відкривати гаманці на вигадані дані, оскільки це, у випадку протиправного посягання, може значно ускладнити встановлення кінцевого отримувача коштів.
    Крім того, слід вимагати від продавця копії паспорта, а для інтернет -магазинів - реєстраційних документів суб’єкта господарювання, перевірити відповідність банківських реквізитів з даними продавця.
    Як свідчить практика, у переважній більшості випадків шахраї для отримання коштів використовують банківські картки сторонніх осіб. Отже, розбіжність між анкетними даними продавця і П.І.Б. особи, на рахунок якої пропонується переказати кошти, повинно насторожити.
    Серед найпростіших способів виявлення можливого недобросовісного продавця – перевірка його номера телефона та електронної пошти за пошуковими сервісами Інтернет-мережі (Google, Мета-Україна та ін.). По-перше, може виявитись, що ці контактні дані належать зовсім іншій людині, ніж тому, ким представляється продавець. По-друге, пошукова система може виявити кілька інших облікових записів з такими ж телефоном та електронною поштою, що може свідчити про зміну продавцем відомостей про себе з метою обману покупців.

    2)  При продажу товарів через Інтернет не слід вчиняти платіжні операції, які Вам не зрозумілі, або діяти за інструкціями особи, яка представилась покупцем.
    У даному випадку основним способом обману є пропозиція від шахрая, який представляється зацікавленим продавцем, ввести в банкоматі певну комбінацію цифру, яка є нібито певним кодом для отримання коштів як оплати за товар з його рахунка.
    При цьому шахраї називають спочатку номер рахунка самої ж жертви. Як правило, власники платіжних карток знають на пам’ять реквізитів своїх карток, тому не помічають махінації. Далі злочинець називає суму переказу, потім номер своєї картки.
    Таким чином, неуважна жертва вважає, що отримає кошти, а, насправді, відправляє свої кошти шахраям.  

    3) У разі бажання інвестувати кошти у фінансові проекти, що поширюються в Інтернеті, слід зібрати максимально інформації про організаторів залучення коштів.
    Законне залучення коштів громадян, як різного виду інвестицій, може здійснювати суб’єкт господарювання, що зареєстрований як юридична особа,   та повинен мати одну з наступних ліцензій:
    а) на банківську діяльність;
    б) на надання фінансових послуг; в) на торгівлю цінними паперами.
    Залежно від різновиду інвестиції та наявної ліцензії існує певна специфіка правових взаємовідносин між інвестором та компанією.
    Порядні підприємці завжди представляться, повідомлять назву суб’єкта господарювання, адресу офісу, інформацію про наявність ліцензій та на вимогу нададуть електронні копії реєстраційних та дозвільних документів.
    Слід зауважити, що свідоцтво про реєстрацію та ліцензії фінансової установи не є комерційною таємницею.
    Але в усіх випадках основними умовами інвестицій є підписання письмового договору з суб’єктом господарювання, зареєстрованим в Україні, та дотримання належної процедури переказу коштів.
    Так, відповідно до ст. 6 Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг”, фінансові послуги надаються суб’єктами господарювання на підставі договору.
    Перераховувати кошти як інвестиції слід лише безготівковим шляхом на розрахунковий рахунок фінансової установи або готівкою в касу компанії з видачею належним чином оформлених прибутково-касових документів.
    Офіційні представництва (філії) іноземних суб’єктів господарювання мають право вести законну господарську діяльність лише після їх державної реєстрації в Україні та отримання відповідних ліцензій. Таким чином, легальне представництво (філія) іноземної компанії не може існувати лише в Інтернеті або надавати послуги виключно дистанційно.
    Укладення електронного договору (як правило, договору публічної оферти) з іноземним суб’єктом господарювання та перерахування коштів через системи інтернет-розрахунків практично повністю позбавить інвестора можливості захисту власних інтересів.
    Відповідно до вимог Закону України „Про рекламу”, реклама послуг (банківських, страхових, інвестиційних тощо), пов’язаних із залученням коштів населення, або осіб, які їх надають, дозволяється лише за наявності спеціального дозволу, ліцензії, що підтверджує право на здійснення такого виду діяльності. Така реклама повинна містити номер дозволу, ліцензії, дату їх видачі та найменування органу, який видав цей дозвіл, ліцензію.
    У рекламі фінансових послуг або осіб, які їх здійснюють, забороняється повідомляти розміри очікуваних дивідендів,  а  також інформацію про майбутні прибутки, крім  фактично виплачених за підсумками не менш як одного року.
    Таким чином, не слід довіряти рекламі „інвестиційних проектів”, в якій відсутня інформація про ліцензію або повідомляється про можливість отримання економічно необґрунтованих прибутків.

    4) У разі надходження на електронну пошту, сторінку в соціальній мережі чи мобільний телефон пропозиції щодо оплатної участі у розіграші призів та коштів слід упевнитись чи не є така розсилка спамом, спрямованим на заволодіння коштами учасників.
    Для цього слід пригадати чи залишали Ви свої контакти організаторам акції, до прикладу, шляхом заповнення анкети клієнта в магазині чи на сайті. Якщо такого випадку Ви не пригадуєте, то велика ймовірність того, що розсилка є несанкційованою і не варто приймати участь в акції.
    У разі надходження пропозиції від компанії, з якою Ви раніше контактували, слід перевірити інформацію про акцію на офіційному сайті організатора або зв’язатись з її представниками. Солідна компанія обов’язково викладе детальну інформацію на власному веб-ресурсі та на вимогу надасть вичерпну інформацію.  
    До прикладу, до Управління звернувся громадянин, що отримав повідомлення нібито від компанії „Майкрософт” про можливість оплатної участі у розіграші 500 тис. фунтів стерлінгів. Не перевіривши інформацію про розіграш на офіційному веб-сайті даної компанії, потерпілий взяв участь у псевдоакції та, як наслідок, втратив значні кошти.
    Якщо Ви зрештою прийняли рішення стати учасником оплатного розіграшу призів чи коштів, детально ознайомтесь з правилами акції, її обмеженнями та можливими прихованими умовами.
    Як свідчать скарги громадян, нерідко виникають спірні ситуації через те, що мобільний оператор - організатор акції знімає обмеження по від’ємному значенню рахунка контрактного абонента. Як наслідок, даний учасник, на рахунку якого у мобільного оператора знаходилось, до прикладу, 50 грн., вважає, що він оплачує смс-голосування лише даною сумою. Захопившись, абонент не помічає, що вартість відправлених смс значно перевищує суму залишку на рахунку. Як наслідок, по абонентському рахунку формується від’ємний залишок, що доводиться виплачувати.
    Відомі випадки, коли абонент „заходив у мінус”, що сягав кількох десятків тисяч гривен.
    Крім того, у разі виникнення спірних питань щодо визначення переможця акції, довести маніпуляції з боку організаторів буде вкрай складно, оскільки, як правило, за умовами розіграшу обробка даних відбувається сторонніми компаніями, так званими „технічними партнерами”, з використанням програмного забезпечення та серверів, що знаходяться за кордоном.

    Для юридичного захисту власних інтересів від протиправних дій необхідно:
    - максимально „документувати” свої дії до, під час і після фінансових відносин в Інтернеті: знімати скріншоти сторінок веб-сайту, на якому надаються різноманітні послуги з електронної комерції; не видаляти листи, що надходять на електронну пошту, смс-повідомлення, контактні телефони можливих шахраїв; зберігати наявні документи. Особливу увагу слід приділити збереженню фінансових доказів (виписок про рух коштів та стан рахунку, чеків з автоматів поповнення рахунків і т.п.), що підтверджують факт переказу коштів, розмір завданої Вам шкоди та сприятимуть установленню зловмисника;
    - у разі проявів незаконних, на Вашу думку, дій на інтернет-аукціонах слід звернутись із відповідною скаргою до їх адміністраторів;
    - звернутися до правоохоронного органу з письмовою заявою про злочин, в якій викласти обставини правопорушення, та долучити копії наявних підтверджуючих матеріалів.
    Слід пам’ятати, що нерідко доведення злочинного умислу шахраїв залежить від кількості поданих на них заяв, оскільки при надходженні одиночних скарг зловмисники можуть домовитись з потерпілим або з залученням кваліфікованих юристів позиціонувати свої дії як недотримання норм цивільного законодавства, а не порушення Кримінального кодексу.  
    З метою попередження інших громадян про дії правопорушників, виявлення та встановлення контакту з іншими потерпілими для спільного захисту порушених прав рекомендується залишати негативні відгуки на тематичних сайтах, онлайн-форумах та у соціальних мережах.
  • 0
    nika
    http://www.youtube.com/watch?v=-0weRSphu3o      Ian Lawless    он же Габриэль и т.д
  • 0
    Светлана
    Не ведитесь на № 3802, а особенно - на Андреаса Хоффмана, офицера из Германии, его слова - сплошная ложь.
  • 0
    анна
    кто-то пнреписывался с нобут хуго из швейцарии?отправила я десяток смс...денег жалко-но это жизнь,и мы учимся на ошибках...
  • 0
    Земфира
    Вот пожалуйста....еще один любитель русских лохушек.с 5-го ноября ждет от меня СМС с билайна или мегафона.наверно самые дорогие операторы.чем же ему интересно мтс не угодило?!)))))) оказывается мозги свои я не проела.догадалась не отвечать.подумала,что если захочет общения,пусть сам деньги на счет кладет.

    Hugo
    Dobroe utro,Semfira.Ja ochen rasstroen,chto nam ne udalos poobshatsja bolshe. Dlja menja ochen wagno nashe znakomstwo i ja ne terjaju nadegdi...ochen gal, no segodnja ja poluchil prikaz i wiletaju na platformu. Ne snaju, kogda smogu saiti na sait w sledujushii ras, potomu chto w otkritom more na platforme u nas net wihoda w internet .No so mnoi wsegda moja slugebnaja swjas,blagodarja kotoroi u menja est wosmognost swjasiwatsja s ljudmi na materike.Esli ti ne protiw prodolgenija znakomstwa, to w ljuboj moment mogesh napisat s mobilnogo telefona na moj slugebnii nomer 2125 i otprawit kak obichnoe sms.Tolko w perwom soobshenii napishi w nachale fur Norbut Hugo, chtobi twoe sms popalo ko mne.cena89R.P.S. Budu ochen gdat westochki ot tebja.
    Semfira, samoe glawnoe, o chem skazali mne nashi swjazisti - chto obshenie moget bit ogranicheno, esli u abonenta w Rossii operator MTS. Samaja nadegnaja swjaz s Rossiej u operatorow BEE ili MFN.
    • Тип звонка: СМС

Добавьте ваше сообщение о 3802

Если знаете, укажите компанию или имя человека, который вам звонил.